Ternn beruky logo Instagram logo Facebook
♦ Dnes je neděle 13. června 2021 ♦ svátek slaví Antonín ♦ do začátku tábora zbývá 28 dní ♦


Celotáborová hra
Zaklínač - Píseň králů

27. 1. 2021 - přidána přihláška

Přihláška na tábor prihlaska2021.pdf. Případné dotazy zasílejte na email info@terenniberusky.cz

Jirka R

27. 1. 2021 - úvod celotáborové hry a upoutávka

Chceš být nejen svědkem, ale dokonce i přímým účastníkem fantasy dobrodružství Geralta z Rivie a jeho přátel? Vydej se s námi do světa zaklínačů, králů, čarodějek, elfů a mnoha dalších postav a bytostí ze světa fantasy ságy slavného spisovatele Andrzeje Sapkowského.

S táborovou partou jsme vzali příběhy o zaklínači pěkně do terénně berušácké parády a stvořili vlastní příběh, ve kterém zaklínač Geralt z Rivie pozná, jak důležitá jsou skutečná přátelství a že ačkoliv pravda a dobro mohou být někdy ukryty pěkně hluboko, vždycky se vyplatí je hledat, a posléze za ně i bojovat, když je to potřeba.

Svět zaklínače Geralta je plný dobrodružství, překvapení, nástrah i pokladů. My tě tímto světem provedeme! Každý den se můžeš těšit na divadelní představení, ve kterých potkáš nejen Geralta, ale i spoustu dalších hrdinů a hrdinek. To ale není všechno - celý areál tábora vybavíme stylovými rekvizitami a kulisami, díky kterým se přeneseme přímo doprostřed dění mezi 3 hlavní království.

A ty toho budeš součástí! Jak je to možné? I ty se totiž na 14 dní staneš obyvatelem jednoho z nich a podle vlastních postojů a úspěchů celého tvého oddílu v celotáborové hře budeš mít možnost aktivně ovlivňovat příběh. Tvoje rozhodnutí budou zkrátka přímo provázána s osudem Geralta a jeho družiny. Troufáš si na to a přidáš se k nám?

Oblékni tedy plášť a přijmi naši pozvánku do romantického světa, kde na pozadí jedinečné a krásné přírody stojí opevněné hradby a kde vedle udatných bojovníků tančí princezny a víly.

Jirka R
upoutávka - napsal Jirka R, graficky ztvárnil Petr P
Terénní berušky v roce 2020 darem podpořily následující společnosti: Milko Polabské mlékárny a.s.  Tesco Brandýs nad Labem  Centropen  Metrostav a. s.  Metrostav stavebniny, s.r.o.  Děkujeme!
© 2008 Honza Kašpar "Cashpick" (code), © 2009 Petr Prokeš "Sanders" (design), © 2002 Zdeněk Janouch "Zdendouch"