Ternn beruky logo Instagram logo Facebook
♦ Dnes je neděle 13. června 2021 ♦ svátek slaví Antonín ♦ do začátku tábora zbývá 28 dní ♦


Táborové oblečení
Návštěvníci - expedice MYŠ

Táborové oblečení jsme poprvé nechali vyrobit pro celotáborovou hru Harry Potter v roce 2002. Od té doby se táborové tričko a čepice staly nedílnou součástí našich táborů.

Poprvé a naposledy v roce 2002 bylo na tričku logo celotáborové hry. Později už na tričkách bylo vždy logo tábora - nejprve stan a od našeho "pojmenování" v roce 2007 beruška. Na čepicích a šátcích jsou loga celotáborových her většinou s názvem celotáborovky a někdy s místem a rokem konání tábora. Všechna loga jsou vyšívaná. V roce 2008 jsme udělali pokus a beruška na tričku je vytištěna gumotiskem ve výrazně větším rozměru než jsme dosud byli zvyklí.

Později jsme umožnili koupit trička a čepice i dětem, které na tábor jedou. Protože hlavně starší děti se daly v táborovém tričku s vedoucími snadno zaměnit začly se od roku 2007 vyrábět pro děti trička trochu jiná.

Abychom udrželi krok s dobou tak od roku 2006 jsou současně s čepicemi vyráběny také šátky. Pro Piráty jsme navíc využili výhodné akce a nakoupily jsme stylové kraťasy s lebkou. V roce 2009 měla navíc paní Lebedová pro vedoucí úžasné překvapení a všichni dostali ručník s táborovou beruškou.

Honza
táborové tričko vedoucích
logo z trička
táborová čepice
logo z čepice
Terénní berušky v roce 2020 darem podpořily následující společnosti: Milko Polabské mlékárny a.s.  Tesco Brandýs nad Labem  Centropen  Metrostav a. s.  Metrostav stavebniny, s.r.o.  Děkujeme!
© 2008 Honza Kašpar "Cashpick" (code), © 2009 Petr Prokeš "Sanders" (design), © 2002 Zdeněk Janouch "Zdendouch"