Ternn beruky logo Instagram logo Facebook
♦ Dnes je neděle 13. června 2021 ♦ svátek slaví Antonín ♦ do začátku tábora zbývá 28 dní ♦


Setkání po patnácti letech
Starověký Egypt

Čas rychle letí, a to i ten náš táborový, a tak když jsem v roce 2008 završil patnáctý rok své táborové kariéry, rozhodl jsem se pro každoroční ohlédnutí do minulosti a začal pořádat srazy bývalých táborových týmů po patnácti letech. A musím se přiznat, že jsem se do této novinky v našem táborovém životě pustil s velkou chutí. Zkrátka, sejít se po patnácti letech opět v té sestavě, ve které jsme tehdy tábor jaksepatří prožili, společně zavzpomínat, povyprávět si o našich vlastních životech, případně si zazpívat staré dobré písně za doprovodu kytary či naplánovat další společné akce a oživit tak něco, co se jevilo býti téměř zapomenuto – to mě lákalo! Setkat se znovu se svými táborovými přáteli, to je přece událost, kterou bychom si neměli nechat ujít, a je jedno, zdali se dodnes na táborech či někde jinde vídáme pravidelně, nebo zdali jsme se celých těch 15 let takřka nebo vůbec neviděli…

Jubilejní desáté setkání táborového týmu po patnácti letech, v tomto případě toho z roku 2004, se konalo 9. listopadu 2019 v osvědčené poděbradské restauraci Dalibor. Kvůli řadě omluvenek pozvaných členů obou tehdejších starohuťáckých týmů se jej zúčastnilo pouze 13 táborových přátel. To však nic neubralo na tradiční přátelské atmosféře a družné zábavě. Vzpomínky na tehdejší celotáborovku „Starověký Egypt humornýma očima“ navíc umocnil i několikaminutový sestřih toho nejlepšího, co se na táboře ve Starých Hutích v roce 2004 odehrálo.

Těšme se opět na další sraz, který se uskuteční zhruba za rok!

Roman

Fotky ze srazu

Kdo tu všechno byl.
Terénní berušky v roce 2020 darem podpořily následující společnosti: Milko Polabské mlékárny a.s.  Tesco Brandýs nad Labem  Centropen  Metrostav a. s.  Metrostav stavebniny, s.r.o.  Děkujeme!
© 2008 Honza Kašpar "Cashpick" (code), © 2009 Petr Prokeš "Sanders" (design), © 2002 Zdeněk Janouch "Zdendouch"